• Wpisów: 71
  • Średnio co: 33 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:20
  • Licznik odwiedzin: 18 749 / 2395 dni
 
never-let-me-go
 
    Na wielu blogach widzę właśnie taki temat posta pod koniec roku. Przeważnie jest to zrzucenie kilku kilo , znalezienie pracy , uporządkowanie swojego życia itp. W związku z tym przekaże wam moje osobiste postanowienie dla siebie. Ale zanim dojdę do sedna chciałabym przekazać wam pewną myśl która nie dawała mi spać w ubiegły wieczór.

    Zastanawia mnie dlaczego my - dokładniej nasz naród - tak bardzo lubi narzekać. Ciągłe ględzenie o negatywnych rzeczach odbiera nam radość z życia.  *Dlaczego krytykowanie i zazdroszczenie sukcesu innym jest rzeczą normalną, a wspominanie o naszych osobistych sukcesach jest odbierane przez społeczeństwo jako przejaw samouwielbienia i przechwalania?*

    NA BOGA! Po co ze wszystkich chwil życia rozpamiętywać te najgorsze , nasze osobiste potknięcia? Myślimy o tych najgorszych chwilach nie doceniając tych wszystkich pozytywnych momentów. Każdego słonecznego dnia. Każdego momentu spędzonego z ukochaną osobą. Każdej chwili spędzonej z rodzicami , rodzeństwem. Wszystkiego co kiedykolwiek nam się udało. KAŻDEGO DNIA ŻYCIA.

    Każdy ale to KAŻDY miewa złe dni ale po co większość rozmów jest typu : "Znowu pada/świeci słońce , jest za zimno/ciepło/wietrznie/mroźnie/deszczowo . Nie ma pracy . Jest tragicznie. Mam dużo pracy. Mam dużo nauki. Popatrz jak ona/on wygląda. Znowu im się udało , pewnie oszukują . Boli mnie głowa/ręka/noga/pęcherz ."

    ...

    Dlaczego zawsze stawiamy wszystko w złym świetle "Nie dam rady. Poddaje się. Nie chce żyć. Nie jestem tak idealny/a jak on/ona . " Człowieku żyjesz - od Ciebie zależy jak będzie. Wszyscy są równi .

    Cieszę się z mojego życia.

    *Bo. Moje. Murwa. Życie. Jest. Piękne!*

    I cieszę się że żyję . Nie chce widzieć życia w szarych barwach. Chce się cieszyć z każdego dnia i widzieć dobre strony mego życia . DOBRE ! Chce się cieszyć z moich sukcesów i dzielić się tą radością z innymi . I chcę słuchać o sukcesach innych bez zazdrości . Bądźmy szczęśliwi i pozytywni a świat będzie lepszy.

    I właśnie tego sobie życzę i to jest moje postanowienie noworoczne.

    Cytując rapera Zeusa : "Dziś zmienię swoje życie na lepsze bo pieprzę to wściekłe tempo. Najpierw zjem obiad z rodziną ,a na ten player płytę wrzucę tylko jedną. I wyjdę na zewnątrz, przejść się. Wciągnę powietrze do płuc i spojrzę w słońce. I wrócę się kochać z kobietą, która wie,
Że tylko dla niej tu jest miejsce koło mnie"

    I tego wam również życzę .

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    "NA BOGA! Po co ze wszystkich chwil życia rozpamiętywać te najgorsze , nasze osobiste potknięcia? Myślimy o tych najgorszych chwilach nie doceniając tych wszystkich pozytywnych momentów." adekwatne do mnie :) Ogólnie mądry wpis, zgadzam się w 100% :)